Únor 2014

Pár typů, jak si zacvičit.

27. února 2014 v 7:59 | Es. |  Fitness
Tak tady je pár vidíí, podle kterých tento týden cvičím :)

Nejprve video na sexy nožky


Aby jsem měly hezké pevné paže


Pro pěkné bříško


Pevná prsa


V jakých vlasech se cítíte lépe?

26. února 2014 v 17:30 | Es. |  Moda

V jakých vlasech se citíte nejlepe, v rovných, nebo ve zvlněných? Jak běžně chodíte učesné? Já teda většinou v rovných vyžehlených, nebo tak jak ráno vstanu s lehce zvlněnýma. Když jdu třeba na ples tak si je natočím, teda spíš někdo mi je natočí, jsem na to hrozně nešikovná :D Nebo si raději potrpíte na složitější účesy? :)

Já osobně bych chtěla nosit něco takového jako najdete v celém článku, ale moc to s těma vlasama neumím, aby to vypadalo dost dobře, musím se to naučit.

+ Affs

25. února 2014 v 15:40 | Es. |  Ostatní

Ahoj, máš zájem spřátelit naše bology?
Stačí mi do komentářů vyplnit:

1. Přezdivka
2. Adresa blogu
3. Na co se ve svých článcích zaměřuješ

Odpovím co nejdřív

NEPIŠTE MI SEM JINÉ KOMENTÁŘE, DĚKUJI PĚKNĚ

Jak si poradit s velkou košilí, nebo tričkem?

25. února 2014 v 8:14 | Es. |  Moda
Našla jsem pár videií s typem, jak mít levně nějaký hezký nový kus oblečení, spíše zadarmo, když už máme doma nějaké velké tričo, či košili.


Tento styl se mi opravdu líbí nejvíce ty ŠATY Z KOŠILE, jen nevím, jestli to opravdu drží tak jak má. Máte s tím někdo zkušetost? Určitě jde uvázat i jinak :)


Návod na to, jak si udělat ze starého většího trička top na léto, tyto slečny už nějaký čas sleduji a mají vážně super návody, hlavně ty co se týče účesů :)

Jako děláte si srandu, tohle má být umění?

20. února 2014 v 15:22 Píšu
Dnes, když jsem sedla k počítači, hned na mě vyskočil článek...

Uklízečka omylem vyhodila do koše části uměleckých děl na nové výstavě moderního umění v italském Bari. Žena znehodnotila mimo jiné instalaci, jejíž součástí byly sušenky rozdrobené po zemi.
Uklízečská firma škodu uhradí z pojistky. Hodnota poničených děl se přitom odhaduje na 10 tisíc eur (přes 270 tisíc korun).


Jako opravu? To už si ze mě dělá někdo srandu! Nechápu takové moderní umění, to ani není umění, to je nic, upřímě lituji tu paní, která opravdu vykonala jen svou práci. Když už tam teda dávají takové s odpuštěním kraviny, tak by na to měla být upozorněná no nemislíte? Vážně nechápu, jak tohle někdo může obdivovat ..


A CO VÁŠ NÁZOR?